Darja Dress Bamboo / Mustard

POSLEDNÍ KOUSKY - SLEVA 50%

Šaty DARJA jsou lehké vzdušné bambusové šaty, které se hodí teniskám i k lodičkám. Můžete v nich bez obav vyrazit do společnosti, ale i na procházku do města. Nabíraný střih navíc ledacos odpustí, což jistě oceníte po dobrém obědě, nebo pokud jste nastávající maminka.

Šaty šijeme z bambusového úpletu střední gramáže s certifikátem nezávadnosti ( Oeko-Tex® standard 100, I. třídy). Bambusový úplet si jistě zamilujete pro jeho hebkou až sametovou texturu, díky které je vhodný pro majitele citlivé pokožky a alergiky. Bambus má navíc skvělé termoregulační vlastnosti, přirozeně saje vlhkost a má antibakteriální účinky.

Vyrobeno v České Republice / Materiál : 95 % BAMBUS, 5% ELASTAN / Prát na 30 stupňů / NESUŠIT V SUŠIČCE!

ROZMĚRY :

S/M (36-38) : DÉLKA: 96 CM, ŠÍŘKA PRSA: 46 cm, ŠÍŘKA BOKY: flexibilní

M/L (38-40) : DÉLKA: 98 CM, ŠÍŘKA PRSA: 49 cm, ŠÍŘKA BOKY: flexibilní

50 Kč ceny je posíláno jedné z našich spřátelených organizací, pro rok 2022 je to organizace o.s. Buldočí Naděje.

Při využití slevového kódu a z kousků ve slevě není příspěvek zmíněným organizacím součástí kupní ceny, děkujeme za pochopení !


Zvolte si variantu:

875,00 Kč 1 750,00 Kč