STELLA RIB DRESS / CREAM

Šaty z žebrovaného úpletu ve variantě s krátkým rukávem už z naší nabídky znáte. Rozhodli jsme se, že v zimě pustíme do světa pár hřejivějších kousků s prodlouženým rukávem a tak jsou tady šaty Stella. Mají 3/4 rukáv, délku ke kolenům a rozparek na boku. Jak už jste si u nás za poslední dobu zvykli , ozdobili jsme je logem brandu z pratelneho papíru.

A ještě něco o materiálu.

Žebrovaný uplet, který jsme pro šaty Stella vybrali je střední gramáže s příměsí elastanu. Je tedy tak akorát pevný, aby šaty pěkně držely pěkně pohromadě, ale přitom prodyšný, aby Vám v nich bylo příjemně. Lehce elasticky materiál zajistí komfortní pohyb. Žebrování je detail který působí elegantně a tak můžete Stelly vzít klidně do kanceláře nebo na večeři, na jaře k nim obujete conversky a outfit na pobíhání po městě je na světě.

Prostě takový multifunkční kousek na každý den.

Složení: 95% bavlna, 5% elastan
Gramáž: 270 g/m2

S/M / DÉLKA: 102 CM, ŠÍŘKA: 50 cm

M/L / DÉLKA: 105 CM, ŠÍŘKA: 53 cm

50 Kč ceny je posíláno jedné z našich spřátelených organizací, pro druhou polovinu roku 2022 je to organizace Handipet Rescue z.s..

Při využití slevového kódu a z kousků ve slevě není příspěvek zmíněným organizacím součástí kupní ceny, děkujeme za pochopení !

Zvolte si variantu:

1 660,00 Kč