Stella RIB Dress / Caramel

Šaty z žebrovaného úpletu jsme Vám už ve variantě s krátkým rukávem ukázali. Rozhodli jsme se ale, že nejprve pustíme do světa pár hřejivějších kousků s prodlouženým rukávem a tak jsou tady šaty Stella.

Ušili jsme je po pár kusech ve velikostech S & M. Mají 3/4 rukáv, délku ke kolenům a rozparek na boku. Jak už jste si u nás za poslední dobu zvykli , ozdobili jsme je logem brandu z pratelneho papíru.

A ještě něco o materiálu.

Žebrovaný uplet, který jsme pro šaty Stella vybrali je střední gramáže s příměsí elastanu. Je tedy tak akorát pevný, aby šaty pěkně držely pěkně pohromadě, ale přitom prodyšný, aby Vám v nich bylo příjemně. Lehce elasticky materiál zajistí komfortní pohyb. Žebrování je detail který působí elegantně a tak můžete Stelly vzít klidně do kanceláře nebo na večeři, na jaře k nim obujete conversky a outfit na pobíhání po městě je na světě.

Prostě takový multifunkční kousek na každý den.

Látka má certifikát Oeko-Tex Standard 100 třída I. (od r. 1992 mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů).

Složení: 95% bavlna, 5% elastan
Gramáž: 270 g/m2

S / DÉLKA: 102 CM, ŠÍŘKA: 50 cm

M/ DÉLKA: 105 CM, ŠÍŘKA: 53 cm

50 Kč ceny je posíláno jedné z našich spřátelených organizací, pro měsíce listopad/prosinecje to organizace Handipet Rescue.

Při využití slevového kódu a z kousků ve slevě není příspěvek zmíněným organizacím součástí kupní ceny, děkujeme za pochopení !

Zvolte si variantu:

1 650,00 Kč