Do rodiny dokonale rozevlátých šatů vítáme Millie..

23.06.2024

Dokonale rozevláté a nebesky pohodlné mušelínové šaty na pobíhačku po městě, na odpolední kafe, nebo na procházku s kočárkem, ale i do kanceláře... takové jsou nejen naše šaty MAYA, ale i jejich nová odlehčené verze, šaty Milie,

Mají padnoucí výstřih hluboký tak akorát aby nekoukalo nic, co by koukat nemělo. Pod prsy jsou lehce nařasené a tak odpustí leckterou nedokonalost, nebo schovají rostoucí bříško. Nechybí jim ani kapsy ve švu, U nové varianty Millie jsem zkrátili rukávek tak, aby se šaty daly pohodlně nosit i v letních měsících, kdy je každý kousek látky navíc. Rukáv jsme lehce nabrali v rameni, aby působil vzdušně a jak už jste u nás zvyklí, zakončený je gumičkou, tentokrát však s maličko širším průměrem.

I šaty Millie lehce doplníte riflovkou nebo křivákem, to když se na večer kapku ochladí. Sluší jim tenisky i žabky, ale nosit je můžete je můžete klidně i na legíny a dokonce i na kalhoty, protože fantazii se při vrstvení meze nekladou.

Na naše Millie ulovíte v oblíbené barvě Sage Blue, v nadčasové černé a letní bílé a při šití jsme i tentokrát sáhli po materiálu s certifikátem GOTS.