Malá Amerika se Zuzkou

15.05.2021

Že fotit produkty jen na jedné "modelce" a tou jsem já sama je celkem nuda, víme 🤣 

Letošní rok ale od začátku nebyl velkému setkávání moc nakloněn a tak chvíli trvalo, než se nám takové focení podařilo zorganizovat. Počasí letos z počátku taky moc nepřálo ale nakonec jsme se koncem dubna přece jen potkaly s milou Zuzkou a taky znovu s nejšikovnější @jasekart a vznikly jako vždycky krásné fotky našich nových kousků. Jako prostředí jsme i tentokrát zvolili Brno, protože v Brně nejen žijeme a částečně i šijeme. Prostředí malé Ameriky  letos díky pandemii nehýří na jaře životem a tak by byl hřích toho nevyužít. 

Tentokrát,  jak už jsem zmínila, jsme fotili Zuzku. Zuzka je moc milá malá právnička, ale taky maminka. Z naší nabídky si k focení vybrala šaty Darja a Comfy DRESS. Protože má tmavé vlasy a oči, skvěle jí sedla horčicová varianta, nádherně ale vypadala i v černé a šedé. Protože je menší, zvolili jsme velikost S . Zuzčina další volba byly Comfy šaty v teplákové variantě. Nejlíp se Zuzka cítila v barvě  Emerald GREEN,  která skvěle podtrhla její výrazný obličej a navíc se dobře nosí, i když jsme se zrovna nevrátili z dovolené v Caribicu. U Comfy šatů jsme kvůli menší pružnosti látky sáhly po velikosti M.

Zuzce i Kačce tímto ještě jednou moc děkuji za příjemné odpoledne a doufám, že  focením našich produktů na různých typech dam, dívek a žen Vám pomůžeme se v naší nabídce líp zorientovat a vybrat si tak přesně ten kousek, který Vám bude nejlíp slušet.

Šaty Darja hledejte zde : e-shop (Kategorie: DARJA DRESS)

Comfy Dress pak tady : e-shop (Kategorie: COMFORTABLE DRESS)


S pozdravem Janča