All Season Dress  

Dárek ke každému nákupu.

Jako poděkování za první nákup na našem novém e-shopu jsme si pro Vás připravili dárek v podobě jednoho kousku navíc, který od nás jako překvapení obdržíte k nákupu v jakékoli hodnotě. Do poznámky k objednávce napište heslo : DÁREK a uveďte ,zda máte zájem o dárek ve velikosti S, nebo velikosti M. 

V zásilce se pak můžete těšit na překvapení :-*

( Nabídka je platná do odvolání, nebo do vyčerpání zásob) 

Nová brava All Season dress - Khaki .


Která barevná varianta bude tou Vaší srdcovou záležitostí ?

Oblíbené šaty typu All Season v naší nabídce najdete už druhým rokem. Letos prošly mimo jiné malým upgradem a tričkový střih se dočkal mírného rozšíření, aby vznik prostor pro všité kapsy.
Širší střih nám poskytl prostor stáhnout šaty v pase páskem, a toho jsme samozřejmě využili :-D
Protože se šaty staly naším highlightem, rozhodli jsme se rozšířit nabídku barev nově o zemitou barvu Khaki Green, která je pro svoji snadnou kombinovatelnost velmi oblíbenou volbou.


ALL SEASON DRESS / KHAKI

Sezóna pohodlných šatů je tady..

Jaro už je cítit ve vzduchu a my se pomalu začínáme poohlížet po kouscích, které nás letos provedou přechodnou sezónou. Obdobím ,kdy první sluneční paprsky dopadnou na naše tváře, ale vzduch ještě není tak teplý, aby hřál tak, jako v létě.  A to je přesně ta správná chvíle, kdy sáhnout po šatech z lehčí teplákoviny ,která Vás zahřeje když se kapku ochladí, ale současně nechá Vaše tělo dýchat a díky svojí flexibilitě Vám dopřeje radost z pohodlného pohybu.

Lehkou teplákovinu používáme nyní pro výrobu Madeira Dress , ale také Comfy Dress ve variantě Soft. 

Ať je pro Vás letošní jaro plné radosti z pohybu a pohodlí , Vám přejeme .. :* 


MADEIRA DRESS / BLACK


Obchodní podmínky                                                              Pravidla ochrany soukromí